رخت آویز ایستاده

رخت آویز

رخت آویز ایستاده

رخت آویز های ایستاده  دارای پایه ای بوده. که در گوشه ای از اتاق قرار میگیرد.و تعداد زیادی از لباس هایتان را میتوانید روی آن آویزان کنید.اما فضای زیادی از محیط را در اختیار خود قرار می دهد.و بخاطر وزن زیاد بعضی از لباس ها امکان افتادن این رخت آویز ها زیاد است.

خیلی از ما یا شایدم تمامی ما انتظار نداریم وقتی از یک خانه جدید دیدن میکنیم.از یک وسیله ساده مانند رخت آویز شگفت زده شویم . مدل زیر طوری طراحی شده که دقیقا همین کار را انجام میدهد.زمانی که لباس خود را روی یکی از شاخه های این رخت آویز آویزان می کنید می توانید حس کنید .که این رخت آویز چقدر میتواند زیبا باشد.

اما فضای کوچک آپارتمان ها یکی از موضوعاتی است که برسر راه همه چیز حتی ساده ترین وسایل خانه قرار میگیرد.متاسفانه آپارتمانهای کوچک طوری طراحی شده اند. که حتی فضای مناسب برای قرار دادن یک مدل رخت آویز ایستاده هم فراهم نمی شود. چوب لباسی های کمد و جالباسی های دیواری هم معمولا کارایی چندانی ندارند.

 

رخت آویز

 

رخت آویز آینه ای قدی:

این سبک از رخت آویز، ترکیب آینه قدی و جالباسی است. که میتواند برای اتاق شخصی کاربرد بیش تری داشته باشد. که بنظر من میتواند بسیار کاربردی باشد.

زیرا شما هم رخت آویز دارید و هم آینه قدی حتی با این انتخاب در اتاق شخصیتان فضای کمتری اشغال شده است.یعنی شما توانسته اید هم در خرید صرفه جویی کرده باشید و هم انتخاب درستی داشته اید.

 

رخت آویز

 

کاربرد رخت آویز:

رخت آویز لباس یکی از وسایل های پرکاربرد در همه ی بخش های خانه است. از آویز ها فقط در دکوراسیون خانه استفاده نمیکنند. در ادارات و شرکت ها نیز می توانید از رخت آویز،استفاده کنید.

آویز لباس یکی از پرکاربرد ترین وسایل ها در دکوراسیون داخلی خانه و ادارات هست.اگر د خرید رخت آویز، دقت کنید می توانید بهترین و شیک ترین آن را خریداری کنید و حتی با انتخاب درست می توانید به زیبایی دکوراسیون داخلی اداره یا خانه خود بیافزایید.

اگر مرتب و منظم ماندن خانه برایتان مهم است و یکی از دغدغه های همیشه ی شما تمیز نگه داشتن لباس های خود است و همچنین نگران این هستید که زمانی که مهمان می آید خانه شما منظم و تمیز بماند و به دلیل این که مهمان مجبور می شود لباس هایش را روی مبلمان یا صندلی خانه شما بگذارد و این شمارا آزار میدهد حتما یک رخت آویز، برای خود خریداری کنید.

بنابراین همیشه خیالتان راحت است که حتی همه شمارا باسلیقه و منظم میشناسند خصوصا اگر این رخت آویز، را در ورودی خانه بگذارید علاوه براین که به ظاهر خانه شما کمک کرده بلکه موجب میشود که افراد هنگام ورود لباس خود را روی آن قرار دهند. همین امر باعث میشود که هیچ وقت خانه شما نا مرتب و به هم ریخته به نظر نرسد.

 

رخت آویز

 

چگونه یک رخت آویز، مناسب انتخاب کنیم:

وسایل های کوچک در خانه که به آن اهمیت زیادی نمیدهید.بیشتر باعث جلب توجه میشود مثلا رخت آویز یک از این وسیله ها است که هم کاربرد زیادی در خانه دارد و هم تاثیر مثبت در دکوراسیون داخلی خانه را دارد.اگر قصد خرید رخت آویز برای شرکت یا اداره دارید بهتر است که رخت آویزی که انتخاب میکنید در ساده ترین نوع باشد.

در فروشگاههای لباس نیز برای قرار دادن لباس ها از آویز لباس استفاده میکنند.با توجه به دکوراسیون مغازه نیز میتوانید آویز هایی شیک و زیبا استفاده کنید.از آویز لباس فقط برای وسایل نگهدارنده استفاده نمیکنند. به دلیل این که بسیاری از این رخت آویزها ظاهر زیبایی دارند حتی میتوانید به عنوان وسایل تزیینی استفاده کنید.و اگر با توجه به سبک دکوراسیون داخلی خانه ی خود آویز را انتخاب کنید زیبایی خانه را بیشتر میکند.

 

رخت آویز

 

نکاتی در مورد خرید رخت آویز:

در خرید رخت آویز، باید به چند نکته مهم توجه کنید بیش از این که رخت آویز، را بخواهید بخرید بهتر است مکان موذد نظر را برای قرار دادن آن در نظر بگیرید.

در این صورت می توانید مدلی را خریداری کنید که با فضای شما مطابقت دارد. در اینجا باید بگوییم که بعد از فضای انتخاب شده جنس بدنه هم مهم است. که متریال های استفاده شده دراین وسیله میتواند از چوب، فلز، mdf و پلاستیک یا … یاشد.

بعد از این که اینکارها را انجام دادید میتوانید به سراغ ظاهر رخت آویز،خود بروید یعنی باید سبک چیدمان وسایل خود را در نظر بگیرید.تنوع این وسیله امروزه زیاد است و شما در انتخاب آن تنوع زیادی دارید پس بهتر است که وقت کافی هم برای خرید و انتخاب درست خود در نظر بگیرید. و در نهایت با توجه به بودجه  خود مناسب ترین مدل را خریداری کنید.

مینا آرمین نژاد
ارسال دیدگاه